Змагання кінологічних команд

PDF Друк
Середа, 10 травня 2017, 13:54

11-12 травня 2017 року у м. Тернопіль на базі Тернопільського національного економічного університету  відбудуться ІІІ Міжнародні змагання кінологічних команд з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв та тютюнових виробів. До участі в змаганнях запрошено представники різних країн. Вже приїхало багато гостей з чотирилапими друзями, які готові підкорювати публіку.
Метою проведення такого заходу є набуття міжнародного досвіду професійної підготовки та використання кінологічних команд. Організатори впевнені, що можна багато чого почерпнути для себе у команд з інших країн, адже всі мають досвід та готові ним поділитись.

Також завдяки таким змаганням можна побачити свої плюси та мінуси, вдосконалити майстерність та відповідальність за виконання обов’язків кінолога. Також хочуть поширити такий вид перевірок в Україні, адже за кордоном цим користуються набагато більше. Тут люди довіряють собакам.
Собаки будуть змагатись в різних категоріях, будуть шукати наркотики та зброю в машині, при людині, в приміщенні. Це допоможе визначити, хто ж найкраще працює зі своїм другом та натренував його дуже добре. Переможці отримають приємні призи.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити