Ремонт доріг на Тернопільщині

PDF Друк
П'ятниця, 19 травня 2017, 14:24

Кожен водій знає, що в Україні жахливі дороги. Тут всі жаліються на стан доріг та багато хто знає, що потрібно їхати досить повільно, щоб оминати ями, адже можна сильно пошкодити машину. Та й без того страждають окремі деталі автомобіля, які за кордоном майже не міняють, а тут це найбільш популярний ремонт авто.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості. Тут вирішили регулярно ремонтувати окремі ділянки роботи, тоді з часом все стане добре. Проте роботи йдуть повільно, та ремонтники не стараються робити надто якісно. Тому вже не одноразово були докази, що дороги, зроблені державою, розбиваються через малий проміжок часу, а коли люди роблять самостійно, то дорога стоїть роками.

Сьогодні погодні умови дозволили застосувати ін?єкційно-струменевий метод ремонту, який здійснюється за допомогою машини типу «Мадпатчер». Так,  дорожники ефективно ліквідовують тріщини та неглибокі ями. Це сучасна машина, яка заповнює ями. Дуже зручно та швидко, через це можна буде їхати та не відчувати ями. Проте досить великі все ж не для цієї машини. 6 механізмів працює на дорозі Львів-Тернопіль, 2 – Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, 1 –Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити