«Квартал 95» у Тернополі

PDF Друк
Субота, 27 травня 2017, 19:42

Українці люблять гумор, адже сміх приносить життя. Тому з'явилось багато різних гумористичних передач. Серед таких команд найпопулярніша «Квартал 95». Їх всі чекають та люблять. Тому для жителів «файного міста» зараз буде хороша новина. Українська корпорація гумору «Студія Квартал-95» приїде у Тернопіль. Вечір гумору відбудеться 1 червня в ПК "Березіль". Це улюбленці публіки, кумири. Вони обіцяють, що зробили нову програму, нові жарти, тому можна буде почути щось унікальне та неповторне.

Квитки вартують від 450 до 1050 гривень. Початок заходу о 19.00. Всі охочі можуть поспішати купити квитки, адже їх не так багато і вони розходяться дуже швидко. Квитки вже почали розкуповувати та бронювати, тому всі, хто дуже хочуть побачити виступ, краще поспішити.

Цей виступ буде неперевершеним та цікавим, і обов’язково смішним. Тому всі можуть отримати масу позитивних емоцій та вражень. Кожній людині потрібен сміх, щоб мати яскраве життя, енергію та сили. Тому не пропустіть таку подію та поспішайте купити квиток. Потрібно приготуватись сміятись, адже ця команда нікого не залишає байдужим. Вони майстри своєї справи, тому всім гарантовано сподобається.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити