Тернопіль без російського газу

PDF Друк
Четвер, 22 червня 2017, 11:32

Тернопіль хоче відмовитись від російського газу. Це досить добре для репутації міста, а також для України в загальному. Альтернативні види палива замість дорогого російського газу: у Тернополі на виконання державної стратегії енергетичної безпеки України збудували котельні, що працюють на торф’яній крихті. Котельні пройшли екологічну експертизу та запрацюють до нового опалювального сезону. Всього таких котелень буде сім. Нова технологія дозволить зекономити близько п’яти мільйонів кубометрів газу на рік, розповідають у міській раді. Тому така ідея повинна принести дуже багато користі.

Дуже добре також, що в цьому випадку співпрацюють держава та підприємці. Таким чином можна вкладати гроші в спільну справу, яка піде всім на користь. Щоб модернізувати теплові мережі міста, залучили кошти міжнародних фінансових організацій. Нині втілюють два проекти за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та Світового банку. Тому, завдяки цим коштам, можна буде побудувати все, що необхідне для міста.

Тому варто і надалі робити такі співпраці, щоб місто мало можливість здійснювати всі плани та цілі. Це вигідно для міста та людей, тому надалі можна продовжувати таке.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити