Поліцейські в АТО

PDF Друк
Четвер, 22 червня 2017, 20:33

З Тернополя відправили 29 поліцейських в зону АТО. В Україні не стабільна ситуація, не спокійно на Сході, тому там кожного дня потрібні люди, які будуть захищати країну. Та найкраще для цього підходять ті, хто вчились та знають про все це. Люди, які можуть постояти за себе та інших, люди, які вміють тримати зброю та вправлятись з нею. Це поліцейські.

З Тернополя поїхало 29 чоловік для захисту держави. Там кожного дня гинуть люди, тому стає все менше і менше захисників. Кожного дня проводять бойові дії та операції, тому потрібні люди. Не кожен захоче ризикувати життям. Проте це обов’язок кожного, захищати державу. Та сміливі хоробрі поліцейські відправились на місце події. Поки не знають, скільки часу будуть там, але повинні відпрацювати те, що потрібно.

«Ми не знаємо, скільки доведеться чекати, але будемо до останнього, хочемо, щоб наші близькі швидше повернулись живими та здоровими, щоб ніхто не постраждав, а лише допоміг державі встояти. Хочемо, щоб по приїзду їх вшанували, адже це багато коштує, залишити все та поїхати на смерть, адже ніколи не знаєш, що чекає тебе там, де так неспокійно. Ми чекаємо наших захисників та хочемо, щоб ця ситуація завершилась», - розповідають рідні поліцейських.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити