Підвищений пішохід

PDF Друк
П'ятниця, 23 червня 2017, 17:20

Трапляється багато аварій, в яких, на жаль, гинуть люди. Часто це пасажири. Влада та поліція намагаються створити якнайбезпечніші умови для пішоходів, проте це поки не дуже рятує їх. Цього разу вирішили у Тернополі спробувати ще один спосіб. Безпечний перехід створили в самому центрі міста на вулиці Білецькій, що розташована біля парку ім. Тараса Шевченка. Новий перехід змусить власників автівок зменшувати швидкість перед червоно-білими смужками. Річ у тім, що пішохід знаходиться вище від землі. Це певна гірка, яку подолати на швидкості буде досить важко, а якщо зробити це, то можна довго потім ремонтувати машину.

Таким чином Тернопіль приєднався до Києва і Вінниці, в яких вже побудували такі пішохідні переходи. В цих місцях дійсно поменшало аварій, тому вирішили, що таке облаштують в багатьох містах, хоча б там, де найбільше трапляється аварій, де найбільше ходять люди.

Таке нововведення сподобалось людям. Це зручно та дійсно можна почувати себе в безпеці, адже мало який водій так не любить своє авто, що пролетить через таке підвищення. Так можна і зовсім вилетіти з дороги. Тому доведеться гальмувати. Щоправда, навіть коли на дорозі нікого немає. Проте це виховуватиме звичку, що також добре.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити