Автобан через Тернопіль

PDF Друк
Четвер, 29 червня 2017, 18:10

Тернопіль часто приймає гостей з закордону, проте зараз зробити це буде набагато легше, адже побудують новий автобан, який буде сполучати багато місцин. Автобан, який назвали «GО Highway», – це новий стратегічний коридор, через який курсуватиме багато корисного. Розвинена інфраструктура між портами двох країн-сусідів допоможе збільшити й товарообіг, і потік пасажирського транспорту. Загальна протяжність швидкісного коридору – понад 2 тисячі кілометрів. Якщо з польського боку дорога не потребує ремонту, то з українського доведеться вкласти кошти у відновлення дорожнього покриття. На це підуть значні кошти, але вони того варті.

Кажуть, що Тернопіль – ключова зона в цьому автобані, проте згодом буде видно. Проте ще попереду капітальний ремонт доріг, адже європейці захочуть бачити якість та комфорт, щоб їхати туди.

Однією з найважливіших ділянок «GO highway» у межах Тернопільської області стане Східна об’їзна дорога обласного центру. 8,5 кілометра нової дороги з’єднають траси Тернопіль – Кременець та Тернопіль – Підволочиськ. Орієнтовна вартість будівництва – 20 мільйонів євро. Завдяки такій дорозі, на вуличках не буде їздити тяжкий шумний транспорт.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити