Порошенко в Тернополі

PDF Друк
Субота, 15 липня 2017, 10:27

Політики займаються своєю роботою кожного дня. Та часто їм доводиться їздити по всій країні. Зокрема президент точно регулярно відходить від робочого місця. І тепер кортеж Порошенка вже приїхав Тернопіль. Президент відвідує «файне місто» для важливої місії. Гарант і його супровід промчалися вулицями міста на першу локацію - на урочисте відкриття реконструйованого лабораторного корпусу КЗ ТОР "Тернопільська університетська лікарня".

Після цього Президент візьме участь в церемонії передачі службових автомобілів підрозділам Національної поліції Тернопільської області. Це буде честь для всіх присутніх та багато хто зможе потиснути руку президентові.

А в соцмережах вже можна зустріти багато фото, як швидко та порушуючи правила їхали машини, в одній з яких і був президент. Звичайно, він поспішає, багато справ, але ж можна їхати в місті обережніше. Люди кажуть, що завжди, коли їде політик, то вулиці перекривають, на комфорт жителів байдуже, головне, щоб політик не стояв ні хвилини в заторі або не затримався на світлофорі. Це несправедливо та багато хто не хоче, щоб так відбувалось, але нічого не вдієш, такі вони, зайняті люди.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити