Салюти в Тернополі

PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 09:27

В кожному місті є ресторани та люди, які хочуть відпочивати там день та ніч. Проте навколо живуть інші, які не бажають слухати святкування та веселощі серед ночі. Тернополяни жаліються, що в ресторанах навіть салюти щовечора, які ледве не залишили місцевих без вікон. Жителі кажуть, що в квартирі все сколихнулось та мало не тріснули вікна від сильного удару салюту. 

Тернополяни у соцмережах обурюються через п’ятихвилинні вибухи, які лунали вчора, 17 липня, близько 22.00 години. 
Мешканці Київської думають, що салюти запускали у в місцевому ресторані, але ті, що живуть на «Алясці», вважають, що стріляли в районі стадіонів 26-ї чи 27 школи. Чули вибухи і в Старому парку. А мешканець вулиці Крушельницької припускає, що стріляли в ресторані «Оскар».

Найбільше людей обурює сам факт, що несвідомі земляки запускали салюти попри заборону міськради, хоча в країні ще триває війна.

Це неповага до теперішнього стану, а також і до всіх, хто проживає навколо. Проте поліцейські заявили, що їм ніхто не дзвонив під час події, а треба було це зробити. Якщо ви чуєте, що хтось використовує піротехніку, то звертайтесь до поліції. Тоді вони зможуть щось зробити та спіймати порушників тиші та порядку.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити