Книга рекордів Тернополя

PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 11:45

Завжди всім цікаво спостерігати за рекордами та перемогами різних людей. І дуже популярні завжди книги рекордів. Їх купують та кожна країна має свою. Тепер вирішили, що і в місті будуть такі книги. «Книга рекордів Тернополя» буде створена, ідею запропонували кілька громадських організацій Тернополя та міська рада. В книзі реєструватимуть досягнення жителів міста у всіх видах діяльності.

Сюди можна буде записати багато чого, зокрема першим рекордом, який з’явиться на сторінках нової книги, стане одночасне виконання відомої пісні «Файне місто Тернопіль» найбільшою кількістю людей. Цей рекорд планують встановити під час музичного фестивалю «Файне місто» 20 липня. Так кажуть в міській раді, адже на це вже є план. А далі будуть поповнювати книгу новими рекордами, які зможуть побити тернополяни. Зазначимо, що за останні декілька років тернополяни встановили чимало рекордів на національному та місцевому рівні. Тому книга збільшуватиметься щодня.

Цього ж року, за словами представника Книги рекордів України, Тернопіль за кількістю встановлених рекордів знаходиться у лідерах серед інших міст України. Це гордість та потрібно підтримувати такий рівень.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити