Капітальний ремонт Тернополя

PDF Друк
Понеділок, 24 липня 2017, 13:13

Традиційно у літній період у місті ремонтують дороги, проїзди, двори, тротуари та інші об’єкти благоустрою. У Тернополі зараз також проходить капітальний ремонт. Тут вирішили зробити дуже багато роботи, і це добре, адже в місті стане комфортніше та люди будуть задоволені.

Лише за останній тиждень підрядники розпочали облаштовувати систему водовідведення на вул. Бережанській. Продовжують ремонтувати доріжки на вул. Микулинецькій і Листопадовій, ремонтують підпірну стіну на вул. Карпенка. Проведено ремонт за адресами: вул. Живова, вул. Корольова, ще триває ремонт на вул. Січових Стрільців, вул. Клінічна, вул. Пушкіна (від буд. №2 до вул. Б. Лепкого), вул. Білецька. Триває також ремонт таких об’єктів: вхід до парку ім. Т. Шевченка (в р-ні пам’ятника С. Бандері), доріжка на вул. Микулинецькій (в р-ні ВАТ «Тернопільгаз»,  підпірна стіна на вул. Карпенка, система водовідведення на вул. Бережанській (ділянка від вул. Лучаківського до вул. Тролейбусної), тротуар від вул. Листопадової до вул. Сагайдачного, 8.

Також на багатьох ділянках лише планують робити ремонт. Відновлять також багато прибудинкових територій. Це дозволить людям жити в більш комфортних умовах.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити