Засідання Міжнародного трейд-клубу в Тернополі

PDF Друк
П'ятниця, 09 жовтня 2015, 10:53

В Тернополі відбулося виїзне засідання Міжнародного трейд-клубу в Україні.

Засідання відбувалось за участі 15 представників від іноземних посольств та міжнародних організацій, які діють в Україні.

На засіданні були обговорені напрямки економічного розвитку регіону та можливості для інвестування міжнародного капіталу. Безліч економічних експертів схиляються до думки, що саме іноземні інвестиції допоможуть реанімувати українську економіку, є також звичайно, противник такої гіпотези.

З того часу, коли таке засідання відбувалось у Тернополі пройшло 4 роки. За цей період економіка області помітно виросла в економічних показниках. Зокрема, у сфері сільського господарства, промисловості, туризму, освітній галузі області та ін.

Основними завданнями діяльності Міжнародного трейд-клубу є подальше зростання притоку іноземного капіталу у розвиток області, збільшення обсягів товарообороту, збільшення експортного потенціалу області, організація спільного виробництва.

Також в рамках заходу були нагородженні найкращі експортери в аграрному, промисловому секторах економіки та в сфері послуг


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити