I Love Ternopil

PDF Друк
П'ятниця, 04 серпня 2017, 15:31

В Кожному місті є туристичні місця, де всі відвідувачі змушені сфотографуватись та опублікувати все в мережі. В Тернополі також є такі, але додалась ще одна локація – надпис «I Love Ternopil», яку офіційно тернополянам та гостям міста презентували у вівторок, 1 серпня. Схожий напис є майже в кожному місті. І всі туристи обов’язково там. Тому черги на фото там досить великі. На офіційному відкритті був присутній міський голова Сергій Надал разом з меценатами, які подарували цей надпис місту – родинами Мариновських та Лупійчуків.

Ще давно хтось запропонував зробити такий напис. Проте тоді було не до цього. Тоді ця петиція здобула чималу підтримку, а у соціальних мережах почала вестися дискусія про те, якою мовою та на якій локації цей надпис потрібно її встановити. Англійська – це мова, яка широко поширена у світі та, враховуючи, що цей надпис також встановлений для гостей міста, було вирішено зробити надпис англійською. Більшість тернополян вважають, що це хороша ідея та підтримують таке рішення.

Тим часом біля новенького надпису уже черга. Багато людей вишикувались в чергу та сваряться, хто першим зробить фото. А також в мережах можна знайти вже дуже багато таких фото.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити