ФК Тернопіль пропускає чемпіонат

PDF Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 18:03

Тернопільський футбольний клуб вже досить прославився, він завжди перший в рейтингах, проте з кінця. Тут відбуваються різні речі, які шкодять його репутації. Як стало відомо, Тернопіль не планував виїжджати на календарний матч з Поділлям і був близький до того, щоб знятися з чемпіонату, мотивуючи це плачевних фінансовим станом. Тут завжди проблеми з грошима та не вперше вже клуб відмовляється від заходів через відсутність грошей.

Раніше тернопільський клуб попросив Поділля про перенесення свого домашнього матчу в Хмельницький, адже на головному стадіоні Тернополя почалася реконструкція поля, і суперник погодився. А в суботу Тернопіль зіграв виїзний матч проти агробізнесу (1: 2), хоча ще тоді була інформація про можливе невиїзд команди. Інші українські команди та організатори відносяться до цього погано, адже всі на рівних умовах завжди, а тут одна команда весь час не може визначитись. Хоча з іншого боку це й краще, адже менше суперників.

У ПФЛ поки не поспішають списувати тернопільський клуб з рахунків і намагаються врятувати його професійний статус, проте це вже навряд чи можна змінити, адже враження про клуб вже склалось.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити