Розмітка в Тернополі

PDF Друк
Середа, 09 серпня 2017, 17:07

Добре, коли ремонтують дороги, але перший час після цього важко їхати, адже немає розмітки. Особливо ввечері або вночі, якщо ще погане освітлення, то можна потрапити в значну аварію, тому краще не ризикувати та їхати вдень. Проте з часом це змінюється. На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області задля безпеки учасників дорожнього руху оновлюють дорожню розмітку.

Протягом липня шляховиками було нанесено позначки на трасах Збараж-Підволочиськ (повне оновлення розмітки), Бучач-Чортків-Скала-Подільська, Мишковичі-Дружба, Тернопіль-Ланівці, М-19 (від Тернополя до повороту на Збараж), Галич-Підгайці-Сатанів (від с.Надрічне до кордону з Івано-Франківською областю та від перехрестя а/д Н-18 та Т-09-03 до м.Теребовля).

Бригади дорожників також оновили пішохідні переходи, стріли та острівки безпеки на трасах Броди-Тернопіль, Кременець-Біла Церква, Острог-Кременець-Почаїв-Радивилів.

Це досить великий обсяг роботи. Тому це похвально для служб та всі водії дякують за це. З настанням належних погодних умов у серпні шляховики також приступили до нанесення розмітки на дорогах Зборів-Козова і Бережани-Підгаці-Монастириська.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити