Зупинімо можновладців

PDF Друк
П'ятниця, 11 серпня 2017, 11:58

В кожній області та в кожному місті є свої злочинці, корупціонери та нечесні люди. Їх потрібно вгамовувати, адже єдина їх мета – здобути будь-якою ціною гроші, яких весь час мало. Тому потрібно їх стримувати. Сьогодні у Тернополі відбулось засідання робочої групи при Громадській раді Національної поліції в Тернопільській області. Фактично це чи не єдиний в краї робочий орган від громадських активістів, який не просто регулярно збирається, але й працює, намагається контролювати ситуацію в області й впливати на негативні тенденції. Вони роблять велику роботу, дозволяють людям побачити, хто справді працює, а хто краде гроші та збагачується.

Сьогодні активісти обговорювали з начальником головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександром Богомолом дикунство збоку нардепа Романа Заставного і його “будки для лохів” від “Файного міста”. Поки громадськість вивчала питання, ще кілька таких споруд “виросло в центрі”. Кажуть активісти, будуть досліджувати питання з допомогою нестандартних ситуацій.

Шокувала бездіяльність поліції щодо незаконно розміщених МАФів. У даному напрямку лише надаремно псується папір, бо надсилається слідчими в інстанції, які не компетентні в даних проблемах.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити