Тернопіль готується до свят

PDF Друк
Понеділок, 14 серпня 2017, 14:06

В Україні зараз будуть свята, кожне місто готується. Створюють програму, вирішують різні проблеми міст, щоб зробити все комфортним для людей. Тому очікуйте покращень. У Тернополі різноманітні дійства розпочнуться на День Державного Прапора і закінчаться 477 річницею міста. Місто буде святкувати аж 5 днів. Це невеликі відпустки для кожного, хто працює офіційно. Тому можна буде відпочити та насолодитись. На містян та гостей Тернополя з 23 до 28 серпня, чекає насичена програма заходів.

Найбільшою радістю до Дня Незалежності стане рок-гурт "Мотор'Ролла", який виступить на Театральному майдані 24 серпня. Після того на острівці "Чайка" - вечірка Open air для молоді за участю кращих DJ України. Це буде весело.

З 25 до 27 серпня у Тернополі проведуть Чемпіонат Світу з водно-моторного спорту у класі F500 і Чемпіонат Європи у класах F250 та F125. Відбудуться й перегони за Кубок Європи від міського голови Тернополя у класі S550.

27 серпня - до Дня міста, на Набережній ставу буде концерт тернопільських гуртів, а головною зіркою вечора стане - гурт Kozak System. Буде також багато іншого, різні виставки та концерти, що не залишать байдужими містян та туристів.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити