Посилена охорона на свята

PDF Друк
Четвер, 24 серпня 2017, 17:32

Завжди є злочинці, які вирішують шкодити саме на свята. Адже люди гуляють в місті, людей багато, можна щось поцупити в них, або в їх порожніх домівках. Тож у святкові дні патрульна поліція Тернополя працюватиме у посиленому режимі. Відтак правоохоронці закликали тернополян і гостей міста святкувати відповідально. Адже буває, що люди самі на свято вип'ють та творять те, за що потім соромно. З 18 до 28 серпня в Управлінні патрульної поліції перейшли на посилений режим несення служби, найбільше патрульних залучатимуть від сьогодні, 24 серпня, і до 28 числа.

До патрулювання міста щодня додатково залучатимуть 70 патрульних. Всі вони будуть спостерігати за порядком в місті, за людьми, за подіями, щоб все відбувалось безпечно та культурно.

Зосереджені додаткові піші патрулі будуть у місцях проведення масових заходів, у центральній частині міста. Адже там найбільше шансів, що буде якийсь злочин, бійка, крадіжка. Проте також подбайте про безпеку Ваших домівок – повідомляйте надійних друзів, сусідів про те, що лишаєте оселю. Адже крадії можуть пробратись тоді, коли вас не буде вдома. Тому саме в ці дні краще більше потурбуватись про безпеку ніж розбиратись з наслідками.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити