День міста Тернополя

PDF Друк
Понеділок, 28 серпня 2017, 13:56

Україна довго святкувала День прапору, День незалежності, та Тернопіль продовжує. Сьогодні Тернопіль святкує День міста. Влада підготувалась та спланувала різні заходи, щоб людям було весело, щоб розбавити трошки буденність та справи кожного дня. Урочистості розпочалися архієрейським богослужінням у церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Тут прийшли люди, які хотіли б помолитись за місто, за процвітання та розвиток.

В рамках святкування 477-ої річниці також відбудеться відкриття виставки Володимира Крісака «Макети церков» та замків Тернопільщини, етновиставка робіт декоративно-ужиткового мистецтв позашкільних закладів міста, встановлення рекорду Тернополі з посткроссінгу, концерт Муніципального Галицького камерного оркестру. Також, упродовж дня всі бажаючі зможуть відвідати екскурсію підземеллям Тернопільського замку. Це буде цікаво, розвиваюче та розбавить щоденні справи. Тому кожному варто побувати  на святкуванні.
«Ми завжди ходимо на День міста. Тут весело та цікаво, можна дізнатись та почути багато нового, можна отримати приємні емоції та враження. Це свято для того міста, де ми живемо, то чому не ходити. Людей справді багато, певен, що всі, як і ми, прийшли за враженнями», - розповідає тернополянин.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити