Новий рекорд в Тернополі

PDF Друк
Вівторок, 29 серпня 2017, 13:13

Кожна людина може зробити багато, проте не всі ставлять перед собою таку ціль. Адже багато людей займаються чимось, та можуть в цьому досягти вершин. Василь спортом займається з юних літ. Це хороша звичка, до якої його привчили. Раніше чоловік працював тренером з важкої атлетики, а зараз часто організовує спортивні змагання для дітей та молоді. Минулого року йому вже вдалося встановити рекорд України з віджимання на пальцях. Цього року він вирішив ускладнити собі завдання. Чоловік дуже вправно віджимається та не дивлячись на свій вік має велику силу.

Сам чоловік каже, що дуже довго готувався до такого рекорду, і ось поставив його. Він віджимався на цвяхах. Зробити це справді важко та для багатьох людей неможливо. Проте цей чоловік вирішив побити рекорд та віджався 50 раз на п’ятьох цвяхах. Чоловік таким чином зробив своєрідний подарунок  тернополянам до Дня міста. Рекорд увійде до Книги рекордів Тернополя.

Встановивши рекорд, пан Василь вже почав готуватися до нового, складнішого – віджимання, балансуючи на цвяхах, які не закріплені в дошках. Чоловік з кожним разом ускладнює собі завдання, та каже, що інакше жити нудно, потрібно розвиватись та покращувати свої результати.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити