Зйомки в Тернополі

PDF Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 12:56

Україна багато на різних видатних людей, є багато артистів, які прославляють свої міста. Це дуже приємно знати, що в рідному місті творив хтось відомий тепер. Завдяки музичному кліпу “Літній дощ” вся Україна побачить і почує романтичний Тернопіль. Цю пісню гурту “Нічлава” у новому аранжуванні заспівав учасник “Голосу країни”, український співак Володимир Трач, який також є родом із Тернополя. Всі тернополяни вже радіють цьому, адже відео дійсно облетить весь інтернет та весь світ та країна зможуть побачити красу Тернополя.

Це слава не лише для співака, а й для міста. Тут вже не вперше знімають щось, проте цього разу все це дуже красиво та буде радувати всіх, хто побачить.

В кадрі романтичний настрій пісні про кохання “Літній дощ” доповнюють найкрасивіші місця Тернополя, які, можливо, ви впізнаєте і не одразу. Проте якщо придивитись та добре знати місто, то можна побачити знайомі місця, які не надто популярні, проте дуже красиві. Співак обирав разом з людьми, які знімали, ці місця, він відзначає, що це щось дуже рідне та миле, тому обов’язково повинне бути в кліпі, адже хочеться прославити й свою Батьківщину. Нехай всі бачать, яке місто Тернопіль красиве та стильне.Схожі новини:

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити