Незаконна вирубка дерев

PDF Друк
П'ятниця, 08 вересня 2017, 12:27

Україна багата на дерева, тому цим користуються всі, що негативно впливає на нашу екологію. Проте крім того ці люди незаконно наживаються на тому, в що не вклали ні копійки. Цього разу виявили недостачу 79 дерев на Тернопільщині. Сталося це 6 вересня у смузі відводу траси Н-02 Львів-Тернопіль у результаті перевірки оперативної інформації. Дерев виявилось значно менше, хоч нещодавно був повний ліс, а тепер лише пеньки.

Своє відношення до самовільної рубки суб’єкт господарювання, який будує адміністративно-складське приміщення на суміжній ділянці, заперечує. Він каже, що нічого спільного з цим не має та нікого не бачив. Каже, що не знаходиться там весь час, але поліція це перевіряє.

Сума завданих збитків за даним фактом склала 114 тисяч гривень. Це досить значна сума, яку по суті вкрали, тому будуть шукати, хто це зробив, адже на цьому заробили також непогано. Хто винен у рубці дерев мають встановити правоохоронці. Вони працюють на місці події, шукають можливих свідків та поки інформації мало. Тож всі, хто міг щось бачити, дзвоніть в поліцію. Адже будь-яка інформація може бути корисною. Поліцейські знайдуть, хто обікрав ліс та покарають їх, адже це досить значна шкода, за яку буде значне покарання.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити