Приїжджає відомий скрипаль

PDF Друк
Вівторок, 10 жовтня 2017, 14:02

Багато хто з людей любить мистецтво музики. Це те, що захоплює, змушує затамувати подих. Тому варто йти на заходи, які пов’язані з цим. Та зовсім скоро Тернопіль зможе пережити щось цікаве. Скрипаль-віртуоз Василь Попадюк в рамках Всеукраїнського туру завітає до Тернополя. Концерт відбудеться у "Березілі". Тут часто відбуваються різні заходи, то хочеться сказати, що це дуже цінують тернополяни, адже можна культурно розвиватись.

Концерт Василя Попадюка та гурту Papa Duke Band відбудеться у ПК «Березіль» 18 жовтня, початок - о 19.00. тож поспішайте придбати квитки, яких вже залишилось не так багато. Тоді зможете насолодитись грою цього чоловіка, який творить дива.

Василь Попадюк — скрипаль, піаніст, композитор, заслужений артист України. Загалом грає на 15 музичних інструментах. Кожен з учасників колективу Papa Duke Band теж володіє кількома інструментами. Василю Попадюк виконує музику у стилях world music, latino, gypsy, jazz. Концерти віртуоза збирають численну аудиторію 150 - 200 разів на рік. Скрипаль живе в Канаді, та часто виступає в Україні. Тож приходьте та послухайте, це варте всіх грошей.  Тому не пропустіть цю подію та готуйтесь заздалегідь.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити