В Тернополі гостро постало земельне питання

PDF Друк
П'ятниця, 16 жовтня 2015, 14:19

В Тернополі гостро постало земельне питанняВ Тернополі були обговорені найважливіші питання в сфері сільського господарства регіону.

В Тернополі пройшло зібрання, на якому були присутні представники найпотужніших підприємств сільськогосподарської галузі Тернопільщини. Основними питаннями для обговорення  на зібранні були: закінчення мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та вже близька відміна існуючого спеціального режиму щодо сплати податку на додану вартість.

Вже 1 січня 2016 року  буде призупинена дія закону про мораторій на купівлю-продаж сільськогосподарських земель. Це означатиме, що купувати землю зможуть без існуючих для того бар’єрів, при чому іноземні держави.

Українські родючі землі – це надзвичайно цінний ресурс, національне багатство, яке може потрапити у чужі руки, якщо не буде прийнято відповідних мір.

Тернопільські аграрії звертаються до всіх своїх колег з України намагатися спільними зусиллями вплинути на прийняття рішень урядом стосовно земельного питання. Адже є інформація про те, що закони, що прийняті в цій галузі урядом цього року дають можливість закуповувати наші землі іноземцям і не тільки. Тому підприємці Тернопільщини виступають за, те щоб збільшити існуючий ще протягом декількох місяців мораторій до 2026 року та внести зміни до Земельного кодексу України.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити