Прибирання від листя

PDF Друк
П'ятниця, 13 жовтня 2017, 14:17

В Тернополі, як і в кожному місті України зараз вулиці повні листя, яке опадає з дерев. Воно звичайно створює атмосферу осені, але все ж і атмосферу сміття, тому його потрібно прибирати. Працівники ТОВ “Авакс Проф” та  «Міськшляхрембуд» прибирають вулиці  Тернополя від опалого листя. У зв’язку із різким кількаденним похолоданням, яке тернополяни мали змогу спостерігати декілька днів тому, дерева значно швидше почали скидати листя, аніж це мало статися за календарем. Тому потрібно було влаштувати прибирання, яке б позбавило місто цього листя.

Чимало дерев почали опадати ще в серпні, що не дуже природно, проте вже як є. Тому оперативно розпочалися роботи з очищення вулиць від опалого листя, бо ж крім естетичного вигляду проблема ще в тому, що листя під час дощу забиває решітки та не пропускає воду. Таке прибирання, яке влаштували зараз, дуже добре підтримує тернопільський статус найчистішого міста.

Дуже приємно, що долучаються до прибирання й люди, які прибирають поряд своїх будинків, магазинів, закладів харчування, адже всі хочуть, щоб довкола було чисто. Хочеться ходити по землі, де нічого не буде заважати та перешкоджати прогулянці та стоку води.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити