Опалювальний сезон

PDF Друк
Вівторок, 17 жовтня 2017, 14:09

Все скоро почнуться холоди, тому Тернопіль активно готується до зими. Практично завершені роботи з ремонту тепломереж, а поточні аварії оперативно усувають. Адже є досить багато місць, які потребують ремонту, тож важливо все зробити до опалювального сезону, щоб потім не страждати від відсутності тепла. Проте набагато більшою проблемою цього року виявилися захмарні тарифи встановлені для тепловиків. Попри труднощі, у міській раді заявляють, що в оселях тернополян буде тепло. Але скільки грошей за це доведеться викладати жителям міста?

В Україні багато говорять про пільги і субсидії для населення. Ця система допомагає людям сплатити за комунальні послуги. Проте не обходиться і без неприємних сюрпризів. Тому потрібно бути готовим до всього. Адже ціни регулярно ростуть, субсидії регулярно забирають, тому варто вже почати збирати гроші на опалення. Це ще добре, що трішки потеплішало та ще можна хоч тиждень не вмикати опалення, адже на вулиці досить тепло.

Також планують встановлювати спеціальну систему, яка буде економити людям гроші, адже лічильник працюватиме на благо людям та система скоротить витрати. Протягом останніх чотирьох років за рахунок модернізації вже вдалося знизити споживання газу щонайменше на 25 %.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити