Англійська мова в Тернополі

PDF Друк
Середа, 01 листопада 2017, 15:57

Тернопіль – місце, де живе багато цікавих особистостей. Всі хочуть розвиватись та бути активним, проте чи ж така можливість в цьому місті? У Тернополі є кілька шкіл вивчення іноземних мов, адже це зараз дуже потрібно. Хоч англійську мову потрібно знати всім, тому відкривають школи вивчення. У деяких вивчати та практикувати англійську можна безкоштовно, в інших — за невелику плату. Це дуже зручно, адже так доступно можна вчити мову та практикувати, що дуже знадобиться в сучасному світі.

«Я люблю відвідувати клуб спілкування англійською в «Бункермузі». Зустрічі відбуваються щочетверга, початок о 19:30. Тут завжди людно та цікаво, можна познайомитися з тими, для кого англійська рідна, а також із позитивними тернополянами», - розповідає жителька міста.

Центр «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» діє в бібліотеці для молоді. Там є клуби для школярів та дорослих. Розклад можна дізнатися на Фейсбуці. Заняття безкоштовні, якщо у вас є читацький квиток. Це також дуже вигідно особливо для студентів. Можна завітати й в кафе «Мамонт». Модератор тутешніх спілкувань письменник Юрій Вітяк. Для розмови тут збираються вони щовівторка, початок о 19:00. Тому зараз можна знайти можливості, було б бажання.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити