Вакцини від грипу

PDF Друк
Середа, 01 листопада 2017, 15:59

Є люди, які важко хворіють та не бачать виходу з ситуації, адже в країні просто ніхто не може допомогти. Проте зараз знайшли рішення для одних людей. Вакцину французького виробника від грипу завезли до аптек краю. Ці препарати дещо нижчої ціни, ніж корейська вакцина, зате якістю не поступаються. Тому тепер люди хворі на грип, що часто відбувається восени, зможуть вилікуватись та знайти для себе рішення питань.

Цього року жителям краю доведеться боротися з трьома штамами грипу: «Брісбен», «Гонконг», «Мічиган», – повідомляють в обласному лабораторному центрі. Відтак виробникам вакцин пропонували включити до складу препаратів елементи проти цих трьох штамів. Єдиною профілактикою від грипу залишається вакцинація. Наразі аптечні заклади краю отримали препарати, необхідні для проведення щеплення. Тому тепер це буде доступно для всіх. Вакцину вже можна купувати, її вартість – 184 гривні.

Дефіциту вакцини від грипу в аптеках краю немає. Її завозитимуть регулярно невеликими партіями, щоб забезпечити потреби людей. Адже хворіють зараз досить багато людей, тому важливо робити щеплення вчасно. Щепитися від грипу насамперед радять тим особам, які працюють з великою кількістю людей.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити