Смертельна ДТП

PDF Друк
Четвер, 09 листопада 2017, 18:06

Водії порушують правила дорожнього руху, а пішоходи неуважні та не дивляться по сторонах. Це створює аварії та страждають люди. Так і на Тернопільщині сталась аварія зі смертельним фіналом. Про це у соціальних мережах повідомила тернополянка Наталія Музичук. І взагалі багато спільнот та сторінок поширили собі інформацію про аварію.

“На жаль, стала свідком післяаварійного періоду зі смертельним завершенням! (біля Скалату). Важко чути голосіння дружини над тілом чоловіка, якого не повернути і якого повністю покривають полотном та вивозять…Людоньки, будьте уважні на дорозі, не газуйте, не пийте алкоголь, поважайте один одного, бо життя потім не повернути!” – написала Наталія Музичук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Деталі та причини аварії наразі невідомі. Судячи з колії на фото, аварія трапилася на ділянці дороги між селом Колодіївка та Скалатом. Чоловік помер, проте згодом скажуть, що саме сталось та як їхав водій. Він тепер точно буде нести покарання, за те, що забрав життя у невинного. Такі випадки стаються досить часто, що свідчить про байдужість людей один до одного та до закону. Змініть своє відношення, тоді й увесь цей світ зміниться на краще.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити