Ремонт доріг на Тернопільщині

PDF Друк
П'ятниця, 10 листопада 2017, 13:41

Дороги України – це щось жахливе, проте зараз цю ситуацію змінюють та роблять дороги хорошими та якісними. Будемо сподіватись, що це надовго. Ремонтують дороги й на Тернопільщині. Тут на замовлення обласної Служби автомобільних доріг продовжують відновлювати такі автошляхи.

На трасі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече поблизу населеного пункту Горинка, що на Кременеччині, дорожники влаштовують 1300 тонн вирівнюючого шару асфальтобетону. Тут довгий час була жахлива дорога, а тепер її зроблять хорошою та комфортною для користування.

За знаком «Тернопіль» у напрямку Львова (М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська) працює установка «РЕКС», за допомогою якої проводять регенерацію дорожнього покриття. На цій же магістралі, перед населеним пунктом Озерна, підрядна організація влаштовує 550 тонн вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Тепер на цьому місці буде хороша дорога, яка сподобається людям.

Також варто сказати, що певний час потрібно буде об’їжджати дороги, та трішки терпіти незручності на дорозі, проте варто це перечекати та мати в результаті хорошу дорогу, яка приноситиме лише радість, а не злість та незручності.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити