Таргани з Африки

PDF Друк
П'ятниця, 17 листопада 2017, 15:09

До кожного українського міста приїжджають африканці для вступу в університети. Тому їх досить багато тут. Проте студенти не лише створюють деколи сварки на вулицях, але й привозять до міст цих небезпечних істот - тарганів. Вбити тарганів за допомогою хімікатів важко, адже це буде отруювати й людей. До приїзду студентів з Африки Тернопіль ще з таким не стикався. Тому не знають, що з ними робити далі та як боротись, адже це серйозна проблема, яка турбує людей.

У Тернополі назріває нова проблема – студенти з Африки привозять із собою «транзитних» тарганів, яких практично неможливо вивести. Ці комахи виростають завдовжки 4 см, а їх знешкодження небезпечне для людей. Це дуже небезпечно та заважає, тому варто якось позбуватись цього та щось робити для припинення такого завезення.

За словами директора обласного комунального об’єднання “Профілактичної дезінфекції” Ігоря Мяковського, тарганів-прусаків травлять газом і просто виїхати з квартири, де вони розмножуються – не вихід, адже газ може просочитися у сусідські помешкання, що несе за собою хімічні отруєння та різноманітні ускладнення для потерпілих. Тому наразі шукають всі можливі виходи з ситуації та будуть щось робити.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити