У дитини викрали 7iPhone

PDF Друк
Вівторок, 12 грудня 2017, 13:40

Як багато батьків намагаються зробити для дитини все, щоб вона почувала себе комфортно та радісно, щоб можна було насолоджуватись часом, але вони деколи перестараються та купують речі, які зовсім непотрібні. Отже, інші це виправляють та забирають.

За статистикою, найбільше кишенькових крадіжок стається в переповненому громадському транспорті, на ринках, у місцях масового відпочинку, в закладах, де продають алкогольні напої тощо. Окрім гаманців, кишенькових злодіїв приваблюють і дорогі мобільні телефони. І під прицілом завжди діти, адже батьки більше повірять, що дитина загубила телефон, до того ж вони не завжди уважні та не відчують, якщо хтось побуває в їх кишенях, тому злодії користуються цим та спостерігають за дітьми.

До Тернопільського відділу поліції звернулась жителька Борщівського району. Жінка повідомила, що у її малолітньої племінниці викрали дороговартісний засіб зв’язку. За словами заявниці, вона з родичкою приїхали до обласного центру на закупи. Невідома особа непомітно витягла мобільний телефон «Iphone 7» з верхнього одягу дівчинки, коли вони знаходились на території автовокзалу. За допомогою звернулись до місцевих поліцейських.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити