Виявили гранату

PDF Друк
Четвер, 14 грудня 2017, 13:43

Багато людей безпечно їдуть в транспорті та навіть не підозрюють, що поруч з ними може щось бути, що загрожує їх життю. До прикладу, в потязі №716 Перемишль-Київ вчора о 17.30 біля станції м. Тернопіль у вагоні виявили бойову гранату РГД-5. Про це у соцмережах повідомив голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Тому потрібно бути дуже обережними та уважними, адже можна потрапити в неприємну ситуацію, отримати поранення та навіть втратити життя. Тому якщо ви бачите, щось незнайоме, схоже на гранату чи якісь боєприпаси, то краще не чіпати це та дзвонити спеціалістам.

“На станції Тернопіль-Товарний спеціалізовані служби гранату вилучили. Загрози життю пасажирів не було, граната була без запалу. При виявленні вибухонебезпечних предметів прошу інформувати правоохоронні органи. Будьте обережні”, – написав С. Барна.

Хоч цього разу загрози не було, проте пасажири цього не знали, тому могли думати, що це небезпечно, та добре, що подзвонили, адже раз на раз не приходиться та наступного разу це може бути щось небезпечне. Тому слід завжди бути уважними та дивитись навколо, щоб не було нічого дивного та незвичного. Адже бувають різні речі та можна отримати великі проблеми, тому краще дзвонити до поліції, а там розберуться.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити