Підпалили магазин

PDF Друк
Понеділок, 25 грудня 2017, 18:27

Деколи люди винні в тому, що з ними стається, а деколи хтось вчиняє злочин та потерпілим нічого не залишається робити окрім як відновлювати все. Ось на Тернопільщині хтось вчинив підпал магазину. У середині магазину з цукерками, як оцінює власник, знищено товару на суму понад 100 тис. гривень.

«22 грудня, близько 10 ранку до нас звернувся власник крамниці, – повідомляє інспектор відділу ГУ НП в Тернопільській області Андрій Василик. – Пояснив, що близько 2-ї ночі невідома особа підпалила два кіоски: кондитерські вироби та овочі/фрукти. На місце події виїхала слідчо-оперативна група». Тож поліція шукає винного, адже він втік. Проте тепер поліцейські працюють над цим.

Орендар не знає, як таке могло статись та хто хотів йому нашкодити. Там незрозуміла ситуація. Оприлюднювати версії не наважився, бо доказів немає. Все було, як і минулого разу, – влітку цього року. Кіоск, який він орендував, підпалили. Цей підпал був спрямований не на нього, це продовження тієї ж історії. Тому поліція буде розбиратись, що там сталось. За неофіційною інформацією, ці кіоски пов’язують з діяльністю одного із опальних депутатів міської ради від “Свободи”. Мовляв, це залякування чи чергові розбірки.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити