Горіла квартира

PDF Друк
Середа, 27 грудня 2017, 17:02

Багато людей не дотримують правил поводження з небезпечними предметами, вони не зовсім обережні, тому й отримують проблеми. У Тернополі горіла квартира житлового будинку. Про це повідомляє Управління ДСНС в Тернопільській області. Люди там не постраждали, проте могли сильно обпектись та дихати димом, та на щастя, вони швидко викликати пожежників та все вирішилось.

Пожежа сталася вчора, 26 грудня, близько третьої години дня на вулиці Корольова. За попередніми даними, у квартирі загорілася електродуховка. Вогнем знищено плиту та кухонний гарнітур. Тому варто бути обережними з такими предметами, там бувають різні процеси, тому важливо все робити по інструкції та не користуватись поламаною технікою. Тому слідкуйте за своїм приладдям в домі та будете в безпеці.

«Ми не встигли зрозуміти навіть, що сталось, як загорілась духовка, там було дуже багато вогню, ми лити воду самостійно не наважились, бо ж там електроприбори. Не хотіли вибуху чи замикання по всій квартирі. Тому ми швидко викликали пожежників, які справились досить швидко з вогнем. Щоправда, тепер доведеться робити ремонт в кухні та купувати нове приладдя», - розповідає жителька квартири.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити