Ковзанки не буде?

PDF Друк
Вівторок, 09 січня 2018, 18:30

Багато людей вже звикли, що є ковзанка, яка приносить багато радості та люди когут користуватись цим, кататись та отримувати задоволення. Цього року всі чекали та можуть не дочекатись. Чи заллють цього року ковзанку на головній площі міста залежить від погоди та думки тернополян. Зимове містечко працюватиме до 28 січня. І якщо до цього часу не буде снігу та морозів, скоріш за все, ковзанки не буде. Тому людям доведеться цього року обійтись без ковзанів, хоч це хороший зимовий атрибут та люди тепер вимушені обійтись без нього.

Цьогоріч на зимові свята на Театральній площі планували залити ковзанку на сніговій подушці, а не на бруківці, як минулого року. Вона  мала бути довшою та вужчою, ніж торік і розташовуватись правіше, біля "Кози". Однак через теплу погоду зимова забава опинилась під питанням.   Тому влада вирішила трішки почекати, проте, як здається, що лютої зими вже може й не бути. Тому вирішили не класти ковзанку.

 

Найближчі дні синоптики обіцяють морози, однак організатор Зимового містечка Тарас Ковальчук каже, що їх прогнозам слабо вірить. - Нам вже обіцяли і сніги, і найлютішу зиму за останні роки, а мали на новий рік "весну", - каже директор Туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити