Померла поетеса, яка любила Тернопіль

PDF Друк
Вівторок, 09 січня 2018, 18:31

Багато людей люблять свої міста, проте хтось особливо. Є також талановиті люди, які присвячують цьому життя. Проте воно мусить в один момент закінчитись. Сьогодні, 6 січня, трагічно обірвалося життя талановитої поетеси Олени Голуб-Пушкар. Літератори Деркачівщини висловлюють глибоке співчуття родині покійної. Це стало жахливою новиною для кожного тернополянина, адже вона багато зробила для міста, прославила його та полюбила всім серцем.

Олена Степанівна Пушкар (дівоче прізвище – Голуб) народилася 4 листопада 1958 р. в смт Мала Данилівка на Харківщині в сім’ї інтелігентів. Вірші почала писати ще в шкільні роки, була членом літературної студії в Деркачах, яку очолював В. П. Тимченко, перша публікація – в районній газеті. Отримала призначення в Тернопіль після університету, місто стало для поетеси цілющим джерелом рідної мови та християнської віри.

При Тернопільській СШ № 13 закінчила курси християнської моралі, вела гурток. Також за направленням від школи навчалася в Тернопільському університеті, де здобула диплом філолога тепер уже української мови.  Тож там також тепер згадуватимуть цю людину, яка залишила свій внесок в університет.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити