Помер Володимир Максимлюк

PDF Друк
Середа, 10 січня 2018, 14:21

Всі люди розуміють, що колись настане кінець життя. Проте коли помирає хтось близький та важливий, то дуже важко на душі. 9 січня 2017 року, на 66 році життя відійшов у вічність головний спеціаліст-хірург управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Іванович Максимлюк. Для колег, друзів, близьких, рідних та, власне, багатотисячної медичної спільноти передчасна смерть Володимира Максимлюка стала важкою втратою та зумовила глибокий смуток. Тому вони тепер всі повинні звикнути до цього, знайти в собі сили пережити це та почати працювати далі.

Адже з життя пішла добропорядна і чуйна людина, здібний організатор, принциповий, визнаний медичний лідер, який присвятив своє життя медицині, порятунку людського здоров’я та життя, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і яскрава особистість.

Світла пам’ять про пана Володимира назавжди збережеться у серцях тих, хто його знав. Адже він зробив багато добра людям. Уся медична спільнота висловлює щирі співчуття родині та близьким з приводу тяжкої втрати, поділяє ваше горе та сумує разом з вами. Адже він важливий для багатьох людей та всі сумують та шкодують.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити