Відео нагляд на Тернополем

PDF Друк
Четвер, 11 січня 2018, 16:24

Комунальне підприємство «Тернопіль Інтеравіа» пропонує об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), комерційним та приватним структурам підключити власні камери відеоспостереження до централізованої комунальної системи відеоспостереження міста Тернопіль. Це дозволить уникнути зайвих проблем, швидше будуть вирішуватись кримінальні справи та людям буде спокійніше жити.

Основа мета - централізоване покращення безпеки на проблемних ділянках та загалом у місті. Незабаром планується запуск муніципального ситуаційного центру, де буде вестись цілодобове чергування з переглядом камер відеоспостереження та при фіксуванні небезпеки буде негайно повідомлено правоохоронні органи. Це дозволить людям почуватись в безпеці, адже будь-який вчинок буде відслідкований та можна буде вирішити всі питання.

Окрім того, власники камер будуть мати доступ до відео-архіву та можливість розмістити камеру на сайті http://webcam.te.ua, що дасть змогу спостерігати наживо за власними територіями та майном. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном 42-42-69. Там все розкажуть та дадуть подальші вказівки.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити