Виписали штраф автобусу

PDF Друк
П'ятниця, 12 січня 2018, 15:06

Через Тернопіль до Польщі їздить автобус, яким користуються багато тернополян. Тому всім цікаво, що з ним відбувається. І ось з'явилась новина про те, що його оштрафували. У Польщі оштрафували водія автобуса Вінниця— Щецін. Про це в себе на сторінці в мережі facebook повідомила тернополянка. Вона дізналась про це та вирішила розповісти усім людям відгук про автобус та ситуацію, яка склалась.

«2 години чекання на водіїв, яким виписують штраф, бо автобус на літніх шинах взимку. Про безпеку близько 100 людей ніхто і не думав. Чекання на кордоні більше, ніж 12 годин. Так, так...хотіли б? Непродуманий маршрут по Львову, близько 2 годин: Стрийський Вокзал, З/Д Вокзал, Стрийський Вокзал. З Тернополя до кордону доїхали аж за 6 годин. Культура водіїв вимагала, ще як мінімум 11 класів у школі. Усе це призвело до того, що ми уже 21 годину у дорозі, а до Кракова нам ще 3 години як мінімум. Друзі ніколи не їдьте автобусом Вінниця-Щецін. Потурбуйтеся про своє здоров'я, нерви та час, — йдеться в повідомленні.

Тому всі тернополяни тепер знають про цей автобус, водія. Тепер будуть уважні в виборі транспорту на Польщу, адже таких пригод ніхто не хоче, а також люди зазвичай піклуються про своє здоров'я. Тому варто обирати автобуси, які їздять на зимових шинах.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити