Пенсіонерки обплювали водія

PDF Друк
Понеділок, 15 січня 2018, 14:11

Багато хто їздить в транспорті безкоштовно. Звичайно, це впливає на заробіток водіїв, тому вони намагаються зменшити цю кількість людей. Пільговики з Тернопільського району не хочуть платити в Тернополі за проїзд у громадському транспорті. Проте це не лише бажання в душі, але й люди влаштовують справжні бійки в автобусах через це. Зокрема, днями пенсіонерки обплювали водія, який курсує за маршрутом №2.

«Пільговики з району, які раніше приїжджали в Тернопіль і користувались нашим громадським транспортом безкоштовно, тепер повинні платити за проїзд. Вони не можуть це пережити і на водія виливається агресія, аж до того, що можуть застосовувати фізичну силу. Особливо це стосується пільговиків жіночого роду, — наголосив пан Мединський. — Зокрема, пенсіонерки можуть плювати на водія. Станом на сьогодні сталася така ситуація, що з маршруту №2, через районних пільговиків, водій повинен був з'їхати, бо на нього плювали і хотіли бити», - розповідають тернополяни.

Також, як розповів Ігор Мединський, у селі Біла зацікавлені у тому, щоб мешканці села мали можливість отримати електронний квиток. Наразі про це ведуться переговори.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити