Знайшли вибухівку

PDF Друк
Середа, 17 січня 2018, 15:09

Хоч вже давно пройшли часи другої світової війни, але все ж досі люди знаходять її залишки. Зброя, яку готували та залишали всюди, може знайтись навіть тепер в наші часи. Варто бути з цим особливо уважними, інакше можна постраждати дуже сильно. На Тернопільщині також знайшли два артилерійські снаряди часів Другої світової війни. Люди йшли по своїх справах та не сподівались, що побачать те, що може зашкодити їх життю чи здоров'ю. Проте добре, що вони знали, що потрібно робити в таких випадках. Люди нічого не чіпали та подзвонили до спеціалістів.

Тоді на місце події приїхали люди та знайшли все те, на що вказали жителі місцевості. Боєприпаси виявили 15 січня в лісосмузі біля с.Кровінка, їх забрали та знешкодять в спеціально відведеному для цього місці. Тому якщо ви знайшли щось подібне, то варто дзвонити поліції та більше не чіпати такі предмети. Тоді ви зможете вирішити свої проблеми та позбавитись небезпечного предмета.

«Ми знайшли боєприпаси випадково, знаємо, що вони можуть бути активні та можуть вибухнути, тому самостійно не чіпали, не хотіли наражати себе на небезпеку. Тому важливо сказати, що це повинен знати кожен. Тоді ми зателефонували в поліцію та вони викликали спеціалістів», - розповідають люди.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити