Резонансне викрадення на Тернопільщині

PDF Друк
Вівторок, 01 березня 2016, 11:01

Близька родина голови Рокитнівської райдержадміністрації, члена партії «Блок Петра Порошенка» запідозрена у викраденні та жорстокому поводженні з односельчанкою. Із студентського гуртожитку в містечку Кременець, що на Тернопільщині було викрадено дівчину.

Фізичну розправу над нею, за словами свідків, вирішила зробити невістка чиновника. Нібито саме вона разом із друзями заштовхала до своєї автівки студентку та вивезли її за 200 кілометрів від Кремінця в придорожню забігайлівку. Там, як стверджує постраждала, її кілька днів утримували проти волі, знущалися, відрізали довге волосся та жорстоко побили.

Дівчина вже навіть не сподівалася на порятунок, адже їй погрожували вогнестрільною зброєю. Також постраждала розповідає, що до побиття долучився і, власне, син чиновника - Захар Кушнір. Дружина запідозрила його у зраді, і нібито саме тому вирішила зробити розправу над дівчиною. Сам глава районного центру запевняє, що його родичі ніякого відношення до злочину не мають, а історію з викраденням, придумала, мов би для того, аби занапастити його чесне ім’я. Жителі селища Рокитне у розмові з журналістами відверто стверджують, що Захар Кушнір займається незаконною діяльністю.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити