У Тернополі не підтримали Надію Савченко

PDF Друк
Понеділок, 07 березня 2016, 18:42

7 березня на Театральному майдані Тернополя у першій половині дня повинна була відбутись акція на підтримку Надії Савченко, яка впродовж останніх днів розпочала сухе голодування. Але, на жаль, мітинг не відбувся, оскільки на головну площу міста тернопільчани не прийшли.

Чи то причина у байдужому ставленні до майбутнього полоненої української льотчиці, чи то просто зневіра, що будь-яке вираження власної позиції може принести користь зробили жителів Тернопільщини пасивними.

В інших регіонах країни сьогодні, в дванадцятій годині дня, українці висловили підтримку Надії Савченко. На центральних площах українських міст небайдужі громадяни із плакатами та лозунгами намагалися привернути увагу світової спільноти до болючої проблеми.

Нагадаємо, що останнє судове слухання у Росії по справі Савченко мало відбутись ще 3 березня, однак суд несподівано оголосив перерву до 9 березня. Через це Надія вирішила розпочати сухе голодування, на якому людина, за словами лікарів, може протриматись максимум тиждень - воно є небезпечним для здоров'я. Крім того, льотчицю можуть етапувати до клініки для штучного виведення з голодування, відтак де вона перебуватиме наступних декілька днів невідомо.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити