Депутат Тернопільської ОДА проти Пушкіна?

PDF Друк
Неділя, 20 березня 2016, 12:37

Депутат обларади звернувся до громадян з пропозицією демонтажу пам’ятника Пушкіну в місті. Він, Богдан Яциковський, аргументував таку пропозицію тим, що тернополянам потрібно возвеличувати власних героїв й державних діячів, а не таких «суверенно ворожих Україні, як О. Пушкін».

Політик просить містян підтримати петицію щодо демонтажу вищезазначеного пам’ятника. Ба більше, депутат уже отримав схвальні відгуки щодо цього на сесії обласної ради. Остаточне ж рішення прийматиме міська рада міста Тернопіль.

Міська рада уже надала відповідь депутату. Кажуть, що петиція спершу повинна набрати потрібну кількість голосів від жителів міста, й тільки потім її розглянуть на сесії міськради.

Депутат звертається до громадян і каже, що цей пам’ятник, як і багато інших, були створені для пропаганди й зомбування суспільства. Куди краще згадати за власних героїв, яких у радянські часи згадувати не дозволяли. І додає, що у Львові вулиця Пушкіна перейменована на вулицю Генерала Чупринки, у Франківську – парк Пушкіну перейменовано на парк «Північний» й це не робить людям лиха.

Зараз петиція уже зареєстрована на сайті міської ради й знаходиться на модерації. Невдовзі її можна буде підтримати.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити