У Тернополі цигани наживаються на власних дітях

PDF Друк
Четвер, 24 березня 2016, 19:27

Роми змушують власних дітей ходити жебракувати

На електронну пошту видання 0352.ua надійшов лист. Його авторка забажала залишитися неназваною. У самому ж листі йдеться про страшну річ: малолітню дівчинку Анжелу батьки змушують жебракувати і якщо дитина цього не виконає – її поб’ють і не нагодують. Невже в 21 столітті ще можна зустріти таке?

Авторка листа розповіла про те, що вона побачила в одному з автобусів. Жінка помітила маленьку дівчинку, яка в таку погоду була одягнута тільки в легеньку кофтинку. Дівча молилося і просило милостиню, люди давали по гривні-дві, але ніхто не поцікавився, чому дитина жебракує. Самій авторці дитина розповіла, що її змушують жебракувати власні батьки, гроші вони потім витрачають на алкоголь, а її братів та сестер не годують. Також дівча зізналося, що вчора вона «заробила» 150 гривень замість потрібних 500 й за це батьки жорстоко її побили.

Авторка відвела цю дитину в поліцію, де її нагодували та одягнули. Далі дівчинку чекає дитбудинок. Я зауважу, що Анжела розповідала про те, що уже була у ньому, і там їй куди краще, адже в приміщенні тепло і годують!

Жінка закликала людей не бути байдужими до таких ситуацій, адже тільки від нас залежить майбутнє дітей.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити