Діє виставка "Ручна робота"

PDF Друк
Понеділок, 28 жовтня 2013, 23:58

Вже кілька днів у Центрі історії культури міста Тернополя діє виставка "Ручна робота". В експозиції представлені експонати, які люб'язно надані жителями нашого міста. Серед них є й унікальні речі - чоловічі та жіночі костюми XIX століття.

Вже кілька днів у Центрі історії культури міста Тернополя діє виставка "Ручна робота". В експозиції представлені експонати, які люб'язно надані жителями нашого міста. Серед них є й унікальні речі - чоловічі та жіночі костюми XIX століття. Рушники, облямівки, постільні речі, віконні фіранки, вінчальне плаття і багато інших виробів, практично невідомих для молоді міста. І вся ця краса зроблена руками наших матерів, а часто бабусь і навіть дідусів.

Чимось рідним і близьким, що повертає в далеке дитинство, повіяло при погляді на ці, без перебільшення, твори мистецтва, виконані у різних техніках - рішельє (вишивка гладдю), в'язання гачком, спицями, коклюшками, вишивка... Дуже цікаво подивитися на ці чудові мереживні скатертини, серветки, напевно, ще й тому, що це - історія, культура, яка зберігає самобутність нашого народу.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити