Двох неповнолітніх наркоманів спіймали на Тернопільщині

PDF Друк
Неділя, 27 березня 2016, 10:47

Статтю 309, де йдеться про виготовлення, збут та вживання наркотиків інкримінують трьом молодим юнакам, яких спіймали на Тернопільщині. Дивно, що двоє з них є неповнолітніми.

Правоохоронці затримали трьох любителів марихуани «на гарячому». Житель Хмельницького та двоє неповнолітніх кременчан вживали наркотичні засоби на закинутих розвалинах старого готелю. Юнаки брали використані пластикові пляшки та робили щось схоже на бульбулятор, потім звідти по черзі затягувалися марихуаною.

Як виявили правоохоронці, до Кременця часто приїжджав 18-річний хмельничанин, який і приносив з собою наркотиків. Він буцімто приїжджав у гості до бабусі, тому з місцевими дітьми був знайомий добре. І доки в 17-річного хлопця батьки на заробітках, а 16-річний з неблагополучної родини, хлопці вирішили побавитися марихуаною.

Усі речові докази наразі вилучили на експертизу, знайдено було паперовий згорток із зеленою речовиною, ззовні схожу на марихуану, пластикову пляшку та фольгу.

Допоки хлопців тільки опитали й відпустили додому. За цим фактом наразі складені відомості до реєстру досудових розслідувань.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити