Хто винен у смерті трирічної дівчинки на Тернопільщині?

PDF Друк
Середа, 30 березня 2016, 13:07

Приголомшлива трагедія трапилася кілька днів тому на території Шумської районної лікарні. Молоді батьки через безглузді обставини та чиєсь недбальство втратили єдину донечку. Трирічну Мар’янку батьки привели до лікарні, щоб пройти медогляд. Під час оформлення документів батьки відволіклися, а дівчинка тим часом самостійно вийшла на подвір’я установи.

Батьки одразу почали шукати дівчинку, однак марно. Через чверть години її мертве тільце відшукали рятувальники.

Трагедія трапилася на очах одного з пацієнтів. Чоловік спостерігав у вікно за маленькою дівчинкою, яка ходила по подвір’ю, як  раптом дитина зненацька кудись провалилася. Чоловік почав кричати. Рятувати дівчинку кинувся перехожий. Він одразу пірнув за дитиною, але знайти її не зміг. Колодязь наповнений водою десь на півтора метра, його площа чотири на чотири метри.

Дістати дівчинку з водяної пастки змогли рятувальники, однак дитина вже не подавала ознак життя. Батьки ніяк не могли повірити, що дівчинка померла. За словами очевидців вони трясли мертве тільце та нікому не віддавали.

Наразі не відомо, то нестиме відповідальність за гибель дитини. На території лікарні знаходиться не один схожий колодязь, усі вони накриті як-небудь і чим-небудь. Деякі від нещастя відділені шматком лінолеуму, старими дверима, гнилими дошками. І лише перевірка та провадження, відкрите за фактом службової недбалості, дасть відповідь, хто ж все-таки винен та відповідатиме за смерть дитини.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити