На Тернопільщині жінка дорого поплатилася за доброту

PDF Друк
П'ятниця, 01 квітня 2016, 16:22

У містечку Теребовля, що на Тернопільщині довірливу  жінку із добрим серцем ошукали шахраї. Зловмисники не перестають наживатися на людських почуттях, придумуючи різноманітні варіанти брехні.

Потерпілу вранці вранці посеред вулиці перестріла незнайома мала пара, яка вишла зі свого автомобіля, щоб розпитати дорогу до лікарні. Шахраї попросили жінку провести їх та показати шлях до медичного закладу.

По дорозі потерпілій молоді люди розповіли, що їдуть до лікарні, адже туди попав брат незнайомки. Аферистка плакала і розповідала деталі аварії. Потім задзвонив телефон і теребовлянка почула розмову про те, що терміново потрібні гроші, щоб оплатити операцію і придбати необхідні медикаменти.

Шахраї попросили довірливу пенсіонерку допомогти – розміняти долари, адже гривень біля себе не мали, а гроші потрібні терміново. Усі разом попрямували до квартири потерпілої. Там пенсіонерка  віддала вісім тисяч гривень і ще сто доларів та забрала сумку з іноземною валютою.

Жінка навіть не здогадувалася, що її ошукали. Коли значно пізніше вона розповіла своєму чоловіку про нещасних незнайомців, той сказав перевірити сумку з грошима. Відкривши її, довірлива жінка побачила порізану газету.

Жінка одразу повідомила про те, що сталося правоохоронців. Наразі триває слідство.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити